Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

KROMYOL HAKKINDA

Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup, asfalt makinaları (finişer, silindir, vabıl, trimer, altyapı silindiri) alım-satım, kiralama, bakım-onarım, yedek parça ve uygulama (asfalt kazıma, asfalt serme ve sıkıştırma) ile ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Üst yapı işlerinizde deneyimli kadromuz ile asfalt kazıma, asfalt serme ve sıkıştırma ile ilgili tüm işlerinizde hizmet vermekteyiz.

Her türlü asfalt makinalarınızın isteğe göre, yurt içi ve yurt dışından temini ve teknik servis desteği vermekteyiz.

Değerli müşterilerimiz; bize zaman ayırdığınız için Krom Yol Asfalt Makina olarak teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.

MİSYONUMUZ

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

10 yıllık tecrübesi ile uzmanlaştığı Asfalt sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, üst yapı ve inşaat sektöründe Türkiye çapında bir marka haline gelmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşterilerimizin daimi memnuniyeti,
  • Yüksek kaliteli çözümler sunmak,
  • Tecrübeli personelle kaliteli iş çıkarmak,
  • Teknolojinin yeniliklerine açık olmak,
  • Doğru zamanda doğru malzeme kullanmak,
  • İşi zamanında teslim etmek.

2003 YILINDAN BERİ SEKTÖRDE, MİLLETİN HİZMETİNDEYİZ!

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.